Jobboard

Head of development

Stel een vraag
IMPRES

Head of development

  • icon-marker Created with Sketch. Actief in Zwolle
  • icon-clock Created with Sketch. Full-time
Vereisten
  • Je hebt, bij voorkeur, ervaring in het aansturen van developers, maar minstens aantoonbare ervaring als Lead Developer bij een digitaal bureau en/of IT dienstverlener
  • Ervaring met PHP, WordPress en Laravel, maar je bent ook nieuwsgierig naar nieuwe technologieën. We verwachten dat jij je blijft ontwikkelen en dagen je uit om nieuwe technologieën te ontdekken
  • HBO werk- en denkniveau
  • Een prettige en toegankelijke gespreks- en sparringpartner die in staat is om ‘hoog over te kunnen denken’
Aanbod
  • icon-dot Created with Sketch. Een uitstekend salaris, afhankelijk van jouw ervaring
  • icon-dot Created with Sketch. Een inspirerende baan tussen gemotiveerde, fijne mensen
  • icon-dot Created with Sketch. Een prachtige werkplek met veel ruimte en daglicht, sta-/zitbureaus en stilteruimtes
  • icon-dot Created with Sketch. Een laptop naar keuze
  • icon-dot Created with Sketch. Flexibele werktijden en -dagen
  • icon-dot Created with Sketch. Meedenken en -beslissen
  • icon-dot Created with Sketch. Open en transparante bedrijfscultuur – waarbij er ruimte is voor grapjes :)
  • icon-dot Created with Sketch. Ruimte voor persoonlijke ontwikkeling
  • icon-dot Created with Sketch. Mogelijkheden voor studie of cursussen
  • icon-dot Created with Sketch. Mogelijkheden voor het bezoeken van meet-ups & congressen met collega’s
  • icon-dot Created with Sketch. Marktconform salaris: iets boven het gemiddelde van de branchevereniging DDA + een groeiplan volgens een loonhuis
  • icon-dot Created with Sketch. Reiskostenvergoeding, ook als je op de fiets komt. Of een fiets van de zaak
  • icon-dot Created with Sketch. Lunch op kantoor verzorgd door onze eigen Chef de Cuisine. Denk aan heerlijke salades, soep, wraps, smoothies, etc
  • icon-dot Created with Sketch. Regelmatig legendarische teamuitjes georganiseerd door onze personeelsvereniging
  • icon-dot Created with Sketch. Elektrische poulauto te reserveren en gebruiken voor avonden en weekenden
  • icon-dot Created with Sketch. Goede pensioenregeling
Werkzaamheden
  • 10% Het deelnemen aan MT-vergaderingen
  • 40% Het aansturen/coachen van het team
  • 40% Development
  • 10% Het doen van analyses en onderzoek naar nieuwe technologieën en de implementatie hiervan
Bekijk meer
Bekijk minder

Deze vacature is tijdelijk gesloten..

i

Vacature

IMPRES is op zoek naar een enthousiaste, ervaren en gemotiveerde Head of development (MT-lid). Als Head of development ben jij een belangrijke schakel binnen de organisatie en krijg je o.a. de verantwoordelijkheid over onze development-teams. Jij brengt deze naar het volgende niveau! Zin om met ons online impact te creëren? Lees gauw verder.

In de rol van Head of development vervul jij een cruciale rol binnen de organisatie. Jij bent verantwoordelijk voor het uitbouwen, bewaken en onderhouden van de beste platformen die performance marketing te bieden heeft. Wij zoeken een stevige Lead Developer met managementervaring, want jij wordt verantwoordelijk voor de development-teams die zich dagelijks met veel passie inzetten voor het overtuigen van klanten van de beste oplossing en het onderzoeken van nieuwe technologieën. 

Als Head of development en MT-lid denk je mee over de te varen koers van IMPRES. Je bent op de hoogte van de laatste ontwikkelingen in de markt en bent continu op zoek om de juiste oplossing te bieden aan onze klanten. Je maakt gemakkelijk contact, je bent een aanjager en weet anderen te enthousiasmeren om tot mooie samenwerkingen te komen. Je bent het aanspreekpunt voor het team als het gaat om technische vragen en ook voor de persoonlijke touch en ontwikkeling. Je bent verantwoordelijk voor het opleiden van medewerkers en samen met de Manager Operations verantwoordelijk voor de beoordelingsgesprekken en voor de aanname van nieuw talent binnen de organisatie.

  1. 1 Je bent verantwoordelijk voor het uitbouwen, bewaken en onderhouden van de beste platformen die performance marketing te bieden heeft
  2. 2 Je bent volwaardig MT-lid en neemt jouw stukje eigenaarschap door mee te denken aan de strategische, te varen koers voor het bedrijf
  3. 3 Het coachen en aansturen tijdens de uitvoering op proces en technisch vlak van zowel individuele als projectactiviteiten in teamverband
  4. 4 In samenwerking met Project Management zorg je voor de analyse van projectrisico’s, ontwikkel-inspanningen en geef je invulling aan vragen omtrent de ICT-architectuur
Werken bij IMPRES betekent binnen een multidisciplinair en zelfsturend team samenwerken aan digitale oplossingen! We bieden jou een baan met verantwoordelijkheid, zelfstandigheid en hechten waarde aan persoonlijke ontwikkeling en teamgevoel!

Nick Buitenhuis

Operationeel Manager

Praktijkvoorbeeld

Een voorbeeld van een tof project waaraan we gewerkt hebben met een scrumteam, is het ontwikkelen van een website waarop mensen in een uitkeringssituatie of chronisch zieken een zorgverzekering kunnen aanvragen of vergelijken. Daarvoor halen we de data bij derden vandaan. Wij interpreteren die data, regelen de hele aanvraagstraat voor ruim 300 (!) gemeenten en 10 zorgverzekeraars. Het gaat daarbij om gigantische aantallen in totaal. Echt een project met veel impact!

Doorgroeimogelijkheden

Bij IMRPES krijg je veel verantwoordelijkheid en vrijheid. Elke medewerker heeft een opleidingsbudget waarmee je zelf de richting van je persoonlijke groei bepaalt. IMPRES helpt je hier bij. Elk jaar heb je een gesprek waarin er gesproken wordt over je persoonlijke groei en wat je het aankomende jaar wilt leren of doen. Binnen IMPRES is er veel mogelijk afhankelijk van je ambities en interesses. 

  1. 1 In te vullen naar jouw ambities en interesses

Werken bij IMPRES

Wij zijn een creatief digitaal bureau dat opereert vanuit het mooie Zwolle. We helpen onze opdrachtgevers bij het uitzetten van een online strategie. Deze strategie vertalen we in een strakke op maat gemaakte oplossing. Hierbij zoeken we altijd de frontlinies van het internet op.

Werken bij IMPRES betekent binnen een multidisciplinair en zelfsturend team samenwerken aan digitale oplossingen. De teams zijn verantwoordelijk voor het succes en de tevredenheid van de opdrachtgevers. We werken altijd op basis van scrum om deze digitale oplossingen te realiseren. Zo weten we zeker dat we tot een eindproduct komen die de doelstellingen overtreft!

Maak alvast kennis met onze Techstack:
Backend: Laravel / WordPress / Elasticsearch / MySQL
Frontend: VueJS / React / BEM / ITCSS
Testing: Cypress / PHPUnit / Selenium
Tools: Composer / NPM / Git / Git flow / Docker
Misc/Technieken: JAMstack / CI/CD / Netlify / Gatsby / NextJS/NuxtJS

Bekijk het bedrijfsprofiel
Werken bij IMPRES betekent binnen een multidisciplinair en zelfsturend team samenwerken aan digitale oplossingen! We bieden jou een baan met verantwoordelijkheid en zelfstandigheid. We zijn een groeiende organisatie met toffe opdrachtgevers en hechten waarde aan persoonlijke ontwikkeling en teamgevoel. Dit teamgevoel versterken we ook met regelmaat door leuke bedrijfsuitjes te organiseren!

Nick Buitenhuis

Operationeel Manager
Actief in Zwolle

Contractvormen

Bij IMPRES start je met een dienstverband van een jaar, met een maand proeftijd.  Als het van beide kanten bevalt verbinden wij elkaar met een contract voor onbepaalde tijd.

Dienstverband
i

Bij IMPRES start je met een dienstverband van een jaar, met een maand proeftijd. Als het van beide kanten bevalt verbinden wij elkaar met een contract voor onbepaalde tijd

Sollicitatieproces

Het eerste gesprek in het sollicitatieproces is in de vorm van een kennismakingsgesprek. We bespreken wie je bent, wat je gedaan hebt en wat je zoekt. Is er een klik en denken we dat je past binnen de organisatie dan plannen we een tweede gesprek met meerdere developers. Vervolgens plannen we een derde gesprek, hierin is ruimte om nog aanvullende vragen te stellen, waarna er een concreet contractvoorstel wordt gedaan. 

Nick Buitenhuis

Operationeel Manager
  1. 1 Sollicitatie
  2. 2 Eerste kennismaking
  3. 3 Tweede gesprek met Developers
  4. 4 Derde gesprek met aanbieding

Word jij onze
nieuwe collega?

Twijfel niet, stel gerust een vraag. Wij helpen je graag verder.

Head of development

IMPRES — Zwolle

Verstuurd!

Houd je inbox in de gaten, we nemen contact met je op.

Sluiten
icon-minus copy Created with Sketch.

Stel een vraag

IMPRES

Verstuurd!

Houd je inbox in de gaten, we nemen contact met je op.

Terug naar de vacature