Jobboard

Datawarehouse/BI-Developer

Stel een vraag
Dairy Data Warehouse

Datawarehouse/BI-Developer

  • icon-marker Created with Sketch. Actief in Assen
  • icon-clock Created with Sketch. Full-time
Vereisten
  • Sterke SQL skillset
  • Ervaring met moderne ETL-technologieën
  • Kennis en ervaring van Azure Data Factory, Azure DataBricks of Python wordt als een voordeel gezien
  • Persoonlijke eigenschappen: Pro-actieve houding en denken in oplossingen
Aanbod
  • icon-dot Created with Sketch. Een uitstekend salaris, Afhankelijk van jouw ervaring
  • icon-dot Created with Sketch. Veel flexibiliteit en keuzevrijheid en de kans om impact te maken binnen een startup omgeving
  • icon-dot Created with Sketch. Een klein en internationaal team
  • icon-dot Created with Sketch. Persoonlijk opleidingsbudget
  • icon-dot Created with Sketch. Pensioensregeling
  • 65% Development
  • 20% Operations
  • 15% Meetings
Bekijk meer
Bekijk minder

Vacature

Voor onze huidige vacature zijn we vooral op zoek naar iemand die het verschil kan maken in het vergroten en door ontwikkelen van Dairy Data Warehouse. We zijn op zoek naar iemand met sterke ervaring in SQL-vaardigheden, evenals hands-on ervaringen met moderne ETL-technologieën.

Ontwikkelaars met ervaring in Azure Data Factory en/of Azure DataBricks hebben bij ons een streepje voor. Daarnaast zou het geweldig zijn als je ook wat ervaring hebt met andere elementen uit onze tech stack (Azure, .Net, C#, React). 

We begeleiden een enthousiaste junior ontwikkelaar graag om meer ervaring op te doen en beter te worden in datgene waar ze gepassioneerd over zijn. Maar ook voor de meer doorgewinterde ontwikkelaars of hands-on software-architecten bieden we genoeg uitdagend werk aan om jullie enthousiast te krijgen.

  1. 1 Ontwikkeling van nieuwe functionaliteiten binnen de aangegeven techstacks
  2. 2 Het monitoren en tunen van onze databases
  3. 3 Advies kunnen geven voor de geschikte toolkit en data architectuur

Doorgroeimogelijkheden

Naast dat je bij DDW veel kennis op zal doen op het gebied van technisch support, kun jij als individu ook echt het verschil maken. Je krijgt bij ons de vrijheid om met eigen ideeën en initiatieven te komen en deze uit te werken.

Werken bij Dairy Data Warehouse

We love Dairy Data! Wij bedenken en maken datagedreven oplossingen voor een duurzame toekomst voor de zuivelindustrie. DDW helpt de zuivelindustrie om gebruik te maken van BIG data, zoals het vroegtijdig detecteren van zieke dieren en het verbeteren van het bedrijfsbeheer om te voorkomen dat koeien in de eerste plaats ziek worden.

Blije en gezonde koeien geven meer melk! Onze klanten zijn de grotere genetica- en voederbedrijven en de melkproducenten over de hele wereld.

Bekijk het bedrijfsprofiel
Als je van humor houdt, een uitdaging zoekt en van koeien houdt, dan is DDW een plek voor jou!

Thijmen Hamoen

Scrum master and technical lead for sales and technical support team
icon-marker-2 Created with Sketch. Gevestigd in Assen
Opgericht in 2013
30 medewerkers
icon-age Created with Sketch. Gem. leeftijd 41
icon-sex Created with Sketch. 80% Man / 20% Vrouw

Collega’s

Thijmen Hamoen Scrum master and technical lead for sales and technical support team

Ik ben bij DDW begonnen omdat ik, na 30 jaar operationeel actief geweest te zijn in de melkveehouderij, in verschillende delen van de wereld, ervaren heb dat data-analyse en -interpretatie de sleutelfactor is tot een succesvolle bedrijfsvoering en dat meer en meer met de invoering van robotmelken en sensortechniek de dataverwerking en interpretatie doorslaggevend wordt om succesvol te zijn in deze sector.

Pieter van der Berg Software developer

De eerste keer dat ik kennis maakte met DDW was via een opdracht vanuit een extern bureau. Dit beviel erg goed. Na uitgebreid kennis te maken met het bedrijf en mijn collega’s wilde ik heel graag bij het het bedrijf blijven.

Jeroen Beuzenberg Software developer

Ik had initieel niet zo veel met de wereld van koeien en melk en kon me niet goed voorstellen dat er een heel bedrijf bestond om data van boeren te verzamelen, maar tijdens dit gesprek werd goed duidelijk dat dit een enorme uitdaging is. Dat leek me een leuke uitdaging! Bij DDW geeft mij veel uitdaging en mogelijkheden en er is leuk contact met het hele bedrijf. 

Klaas-Jan Hofstede Software tester

Waarom ik bij DDW begonnen ben? Door de vele uitdagingen op het gebied van gestandaardiseerd testen en testautomatisering. Daarnaast was er al veel domeinkennis aanwezig over koeien

Roel Roelofs

Werken bij DDW is ruimte krijgen om het beste uit jezelf te halen. In onze compacte en directe werkomgeving ben jij degene die het verschil maakt. Wil je onderdeel uitmaken van dit betrokken team waar we voor elkaar klaar staan dan hoor ik graag van je!

Contractvormen

Na een proeftermijn van een maand bij DDW teken je eerst een jaarcontract. Daarna volgt een vast contract.

Sollicitatieproces

Het eerste gesprek zal je met mij voeren en hierbij staat een persoonlijke kennismaking centraal. Dit wordt snel opgevolgd met een vervolggesprek met een toekomstige collega voor wat technisch inhoudelijk verdieping.

Op basis van de uitkomst van deze gesprekken checken we je match met het team en de functie. Indien dit een positieve uitkomst is, word je uitgenodigd voor een tweede gesprek voor verdere verdieping en nadere afstemming van de wensen van beide kanten.

Roel Roelofs

  1. 1 Beoordeling CV
  2. 2 1e gesprek met Roel gevolgd door gesprek incl. collega developer
  3. 3 2e gesprek voor verdieping (evt. voorafgegaan door coding challenge Cow and Chicken)
  4. 4 Eventueel 3e gesprek, indien gewenst
  5. 5 Contractvoorstel
  6. 6 In dienst!

Word jij onze
nieuwe collega?

Twijfel niet, stel gerust een vraag. Wij helpen je graag verder.

Datawarehouse/BI-Developer

Dairy Data Warehouse — Assen

Verstuurd!

Houd je inbox in de gaten, we nemen contact met je op.

Sluiten
icon-minus copy Created with Sketch.

Stel een vraag

Dairy Data Warehouse

Verstuurd!

Houd je inbox in de gaten, we nemen contact met je op.

Terug naar de vacature